Betlémské světlo
Betlémské světlo letos k předání jen v kostele v Želechovicích.

Slovo Mládeže z Želechovické farnosti o Betlémském světle 2020:


Přichází čas, se kterým se již tradičně pojí roznášení betlémského světla. Letošní koronavirová situace nám bohužel nepřála, abychom pro Vás mohli nacvičit vánoční scénku. Ačkoli se některá opatření pomalu uvolňují, nevíme, zda bude možné sejít se ve větších skupinách na obvyklých místech a udržet rozestupy a jiná opatření. O možnost přinést si domů betlémské světlo ale nepřijdete.
Bude pro Vás připraveno ve středu 23. prosince 2020 v kostele svatých Petra a Pavla v Želechovicích nad Dřevnicí od 15 do 18 hodin. Víme, že pro starší, nemocné a lidi z okolních vesnic bude těžší si světlo vyzvednout, a tak budete mít i vy ostatní příležitost stát se také posly a světlo z vašich luceren předat dál. Doufáme, že příští rok už budeme moct betlémské světlo roznést a potěšit Vás s tradiční scénkou jako předešlé roky. Už teď se na to moc těší Mládež z Želechovické farnosti

Ani SZZL proto nebude pořádat tradiční doprovodné setkání se svařákem na návsi. Věříme, že příští rok se zase k tradici vrátíme a ve zdraví se setkáme.

1607695421_betlemske.JPG
Zveřejněno 11.12.2020 v 14:52.